Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прем’єр-міністр нарахував 6 мільйонів нелегальних працівників

0 14

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявляє, що з 20,5 мільйонів працездатного населення України 6 мільйонів осіб є неофіційно працевлаштованими. Про це Азаров сказав на зустрічі з активом всеукраїнських профспілок і територіальних профспілкових об’єднань.

Зокрема, за словами Азарова, з 20,5 мільйонів активного населення України тільки 14 мільйонів платять пенсійні внески. “Це говорить про те, що 6 мільйонів осіб у нас трудяться невідомо за якими трудовими угодами, невідомо, яким чином забезпечується охорона праці, яким чином буде забезпечений їхній соціальний захист у разі втрати працездатності, як формуватиметься їх пенсія”, – цитує прем’єра Урядовий портал.

Він назвав величезною кількість українців, які одержують тіньову зарплату, і масштабною існуючу проблему, відзначивши, що 6 мільйонів чоловік відповідає середній кількості населення європейської країни.

Як повідомлялося, віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігипко оцінює обсяг тіньових зарплат у 40% від загального фонду заробітної плати.

Теги:

нелегальне працевлаштування, Кабінет Міністрів України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар