Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прем’єр закликав не допустити реваншу диктатури руками суддів Януковича

0 65

Люди Януковича хочуть отримати реванш і повернутися до влади шляхом скасування закону про очищення влади. Про це на засіданні уряду заявив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Ці слухання ініційовані представниками влади Віктора Януковича, які хочуть скасувати закон України про люстрацію, отримати реванш і повернутися у владу для того, щоб доробити свої брудні справи, які вони не встигли доробити, працюючи в адміністрації Віктора Януковича», — наголосив він.

Яценюк доручив міністру юстиції взяти участь у засіданні Конституційного суду.

Він нагадав, що саме цей склад КС у 2010 році «без волі народу і без рішення Верховної Ради просто взяв і змінив Конституцію і наділив тодішнього президента Януковича разом з цією сворою, яка зараз подала подання до Конституційного суду, повноваженнями, якими їх ніхто відповідно до базових норм Конституції не наділяв”.

«Саме це стало відправною точкою того, що в країні з’явився диктатор, відбулась узурпація влади, і це призвело  до того, що українці на Майдані відвойовували своє право керувати в своїй країні, у тому числі право не призначати у владу тих, які допомагали Януковичу, були його правими і лівими руками і ногами», — сказав Прем’єр і додав: “Крані потрібна нова влада. Ми зробили дуже багато для очищення влади від тих, хто підтримував Януковича, і не маємо допустити їх до реваншу».

Яценюк звернувся до колег по коаліції і решти фракцій із закликом участь у засіданні Конституційного суду в четвер, а також звернув увагу на те, що «відповідно до закону про справедливий суд, є конфлікт інтересів між розглядом цього закону і суддями Конституційного Суду, які підпадають під закон про люстрацію».

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар