Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прем’єр пообіцяв інститут бізнес-омбудсмана

0 69

Уряд України та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали меморандум про взаєморозуміння для української антикорупційної ініціативи, що передбачає створення інституції бізнес-омбудсмана. Документ в підписали прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і президент ЄБРР Сума Чакрабарті.

“Для бізнесу це означає, що у них є незалежна людина, яка має право публічно звернутися до уряду в тому випадку, якщо будуть встановлені факти корупції на митниці, в податковій, в органах державної влади, держрегуляторі, там, де утискатимуться права підприємців”, – сказав Яценюк.

За словами прем’єр-міністра, створення інституції бізнес-омбудсмана додасть ЄБРР та іншим іноземним інвесторам впевненість у тому, що вкладені ними в економіку України кошти будуть використані прозоро. Яценюк додав, що бізнес-омбудсман обиратиметься шляхом консенсусу між профільними бізнес-асоціаціями, які працюють в Україні, і урядом країни. За словами Яценюка, бізнес-омбудсманом має бути людина c серйозним досвідом роботи в діловій сфері.

У свою чергу президент ЄБРР підкреслив важливість підписання документа, так як “тепер представники бізнесу отримають більшу впевненість у питаннях захисту свого бізнесу”.

За його словами, ЄБРР з початку поточного року вже вклав в економіку України близько 400 млн євро. “Ми можемо вкладати як мінімум 1 млрд євро щорічно, якщо уряд продовжить свою антикорупційну політику”, – додав Чакрабарті.

Меморандум також підписали від Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, від Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, від Європейської бізнес асоціації Ганна Дерев’янко, від Американської торгової палати Бернард Кейсі.

Джерело:

Дело

Залиште коментар