Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прем’єр анонсував значне скорочення кількості контролюючих органів

0 23

У зв’язку зі створення в Україні Державної регуляторної служби кількість інспекцій, контролюючих та регулюючих органів буде скорочено вдвоє. Про це під час засідання уряду сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Сьогодні в нас був проект постанови уряду про суттєве скорочення кількості інспекцій та регулюючих органів. Ми довго його обговорювали на робочій нараді і вважаю, що це – абсолютно правильне рішення”, – зазначив він.

“У зв’язку з прийняттям рішення про створення Державної регуляторної служби України, яка отримає право скасування актів міністерств, які не відповідають законам України, прошу на наступне засідання Кабміну прийняти епохальне рішення про скорочення вдвоє інспекцій, контролюючих та регулюючих органів”, — повідомив А.Яценюк.

Джерело:

УНН

Залиште коментар