Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Представників ПАРЄ не пустили до Тимошенко

0 18

Пенітенціарна служба відмовила співдоповідачам Моніторингового комітету ПАРЄ Марієтті де Пурбе-Лундін та Маіліс Репс у зустрічі з Юлією Тимошенко.

Про це вони заявили у середу під час зустрічі з головою Верховної Ради Володимиром Литвином, повідомили у прес-службі ВР.

Співдоповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ висловили серйозне занепокоєння з приводу відмови представників пенітенціарної системи в організації їх зустрічі з Тимошенко.

В свою чергу Литвин повідомив, що він звернувся до Кабміну з проханням надіслати аутентичний текст рішення Європейського Суду з прав людини щодо лікування Тимошенко.

При цьому він зазначив, що рішення Суду підлягає виконанню.

Разом з тим, Репс вважає ухвалення проекту кримінально-процесуального кодексу “серйозним поступом” до реформування судової системи. Вона наголосила на важливості подальшого реформування судово-правової сфери, зокрема, ухвалення законів про прокуратуру і адвокатуру.

Пурбе-Лундін вважає, що важливо практично застосовувати новий Кримінально-процесуальний кодекс після його остаточного прийняття.

Теги:

Тимошенко Юлія, ПАРЄ

Залиште коментар