Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правозахисники констатують погіршення в Україні ситуації з дотриманням прав і свобод громадян при проведенні масових заходів.

0 13

В Україні за останні два роки в два рази погіршилась ситуація з дотриманням прав і свобод громадян при проведенні масових заходів. Про це на прес-конференції заявив співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, це викликано відсутністю закону, який регулює проведення таких заходів. Відповідний законопроект знаходиться на розгляді Верховної Ради, але він не відповідає нормам щодо дотримання прав людини. “Його необхідно повністю переписати”, – сказав Є.Захаров.

В свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що в законі необхідно прописати не тільки відповідальність правоохоронців, але і відповідальність учасників масових заходів, оскільки мають місце випадки, коли учасники мітингів зловживають правом на свободу зібрань і під виглядом політичного або соціального протесту здійснюють захоплення адміністративних будівель, земель та приватної власності. Тому, за словами міністра, в новому законі необхідно, зокрема, дати чітке визначення таким термінам як “акції”, “пікети”, “мітинги” тощо.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар