Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правозахисники хочуть розслідування побиття у СІЗО Сімферополя

0 20

Харківська правозахисна група заявила про масове побиття ув’язнених у Сімферопольському слідчому ізоляторі. Про це повідомив координатор програм організації Андрій Діденко з посиланням на свої джерела.

Як повідомляє прес-служба Української гельсінської спілки, працівниками СІЗО були побиті семеро ув’язнених. Зокрема, в одного з них перебиті ноги, в іншого – відмовила нирка.

Правозахисники закликають керівництво Державної пенітенціарної служби, прокуратури та журналістів негайно відреагувати на ситуацію. Нагадаємо, раніше Вінницька правозахисна група звинуватила співробітників Харківського слідчого ізолятора в причетності до смерті заарештованих.

Однак, як повідомляє радіо «Свобода», представник кримського управління Державної пенітенціарної служби Микола Шищенко категорично спростовує інформацію правозахисників: «Про те, що хтось був побитий – жодного такого факту зареєстровано не було. У карцер нікого не саджали». Микола Шищенко каже, що сам спілкувався з тюремними лікарями і відвідав карцер.

Разом з тим в офіційному прес-релізі кримського управління мовиться, що в Сімферопольському СІЗО напередодні травневих свят розпочалася операція «Щит», і за її першими результатами в осіб, які утримуються під вартою, вилучено багато мобільних телефонів, DVD-програвачі, колючо-різальні предмети та інше.

Проведення режимних заходів, передбачених українським законодавством, викликає незадоволення серед спецконтингенту Сімферопольського СІЗО, що намагається «дискредитувати законні вимоги представників адміністрації», мовиться у прес-релізі.

Теги:

пенітенціарна система

Джерело:

ТСН

Залиште коментар