Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Забзалюк проти Рибакова

0 14

БЮТівець Роман Забзалюк звернувся у Генпрокуратуру з приводу перекупки депутатів фракцією “Реформи заради майбутнього”. Про це він повідомив “Українській правді”.

У заяві йдеться, що голова фракції “Реформи заради майбутнього” Ігор Рибаков заплатив близько 500 тисяч доларів Забзалюку, аби той покинув лави БЮТу. Окрім того, Рибаков, за словами Забзалюка, пропонував додатково оплачувати роботу з дискредитації керівництва опозиційних партій. “Зокрема, здійснюються щомісячні виплати у розмірі 20-25 тис. дол. США, а також близько 500 тис. дол. США за кінцевим результатом проведеної роботи”, – зауважив БЮТівець.

“Зазначене мною вище підтверджується аудіо записом, зробленим особисто мною під час розмови з Головою депутатської фракції Реформи заради майбутнього Рибаковим Ігорем Олександровичем”, – пише Забзалюк.

Забзалюк просить Генпрокуратуру “пере

вірити дотримання чинного законодавства народними депутатами при виплаті зазначених сум, а також встановити законність джерел отримання ними таких коштів”.

Отож, ганебна спроба підкупу народних обранців від опозиції представником провладної більшості у парламенті у наявності. Чи матиме це правові наслідки дізнаємося згодом.

Теги:

Верховна Рада, статус народного депутата, ГПУ, Забзалюк Роман, Рибаков Ігор

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар