Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Юрій Одарченко проти Родіона Кірєєва

0 17

Як повідомляє прес-служба партії «Батьківщина», позов прийнято до провадження, а розгляд справи відбудеться у ВАСУ 28 лютого.

За твердженням позивача, Кірєєв був незаконно призначений на посаду судді  Печерського районного суду, оскільки під час його переведення з Березанського районного суду Київської області він не складав необхідного кваліфікаційного іспиту, не було опубліковано інформацію про його переведення у пресі, а також, не було проведено конкурсу на заміщення посади.

Крім того, на переконання Одарченка, було порушено процедуру переведення судді: Родіон Кірєєв подав заяву про переведення не до кваліфікаційної комісії, як цього вимагає закон, а безпосередньо до президента України, який і задовольнив його прохання.

 Раніше Юрій Одарченко вже звертався із позовом щодо незаконності обіймання Кірєєвим посади судді до ВАСУ, але тоді позов був залишений без розгляду.

У випадку задоволення позовних вимог, вирок Родіона Кірєєва відносно екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко стане незаконним, оскільки він був ухвалений неповноважним суддею, зазначає прес-служба “Батьківщина”.

Теги:

Тимошенко Юлія, ВАСУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар