Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Юрій Кармазін проти ряду суддів КС

0 16

Депутат Юрій Кармазін вимагає звільнення чотирьох судів КС за порушення присяги голосування суддів за законність практики Кабінету міністрів змінювати розміри соціальних виплат.

У документі говориться про 4 з 6 суддів КС, призначених по квоті Верховної ради,- голову суду Анатолія Головіна, суддів Михайла Колоса, В’ячеслава Овчаренка й Олександра Пасенюка.

На думку народного депутата, у січні вони прийняли вигідне для Кабінету міністрів рішення, відповідно до якого суди при розгляді суперечок, що стосуються соціального захисту, зобов’язані застосовувати нормативно-правові акти органів влади, у тому числі уряду.

На думку Кармазіна, з 18 членів КС поза підозрами виявилися тільки четверо – Віктор Шишкін, Петро Стецюк, Дмитро Лілак і Марія Маркуш, які опублікували на сайті КС “особливу думку”, висловивши незгоду з рішенням суду.

“Я вважаю, що це порядні судді, яким совість не дозволила змовчати, а всі інші мають бути звільнені”,— розповів Юрій Кармазін.  В опозиції готові підтримати його ініціативу.

У прес-службі КС проект постанови Кармазина поки не прокоментували, відзначивши, що не бачили тексту.

Нагадаємо, всі попередні спроби депутатів звільнити суддів КС за допомогою прийняття постанови Ради не мали успіху.

Теги:

Кармазін Юрій, КСУ, присяга суддів

Залиште коментар