Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Власенко проти Лавриновича

0 19

Народний депутат України Сергій Власенко звернувся до генерального прокурора України Віктора Пшонки з депутатським запитом щодо перевірки можливої причетності міністра юстиції України Олександра Лавриновича до “корупційних дій”, пов’язаних з укладенням контракту з міжнародною юридичною фірмою Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP, передає УНІАН.

Цей депутатський запит зачитав голова Верховної Ради Володимир Рибак на засіданні парламенту.

13 грудня 2012 року прес-служба Міністерства юстиції повідомила, що провідна міжнародна юридична фірма Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP не знайшла доказів політичної мотивації у вироку екс-прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко.

У відповідь в Об’єднаній опозиції “Батьківщина” заявили, що “ця фірма була найнята урядом у квітні 2012 року для оцінки перебігу суду у “газовій” справі проти Тимошенко. Щодо цієї фірми відразу виник скандал, оскільки неодноразово заявлялося, що вартість контракту становить лише 12 тисяч доларів, при цьому будь-які додаткові витрати не відшкодовуються”.

Разом з тим, зазначають в “Батьківщині”, “лише один переліт команди юристів Skadden з Вашингтона до Києва – а таких перельотів було близько десяти – коштує орієнтовно 15 тисяч доларів США. Таким чином, вартість лише перельотів у десятки разів перевищила задекларовану урядом вартість контракту. Юристи ж Skadden неодноразово відмовлялись відповісти на запитання, хто оплачував різницю і, відповідно, хто є фактичним замовником цієї роботи”.

Також у “Батьківщині” зазначали, що “ці американські юристи неодноразово заявляли, що до своєї команди вони не залучали спеціалістів з українського права. Тобто за якими критеріями оцінювались норми українського права, якщо жоден фахівець не був залучений, – досі невідомо”.

Раніше Юлія Тимошенко просила Міністерство юстиції США оцінити дії юристів американської юридичної компанії Skadden на предмет можливої корупції при оплаті владою України роботи компанії з оцінки її справи.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар