Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Вадим Колесніченко проти Юрія Вінничука

0 14

Депутат від Партії регіонів подав до суду позов на відомого українського письменника про захист честі, гідності та ділової репутації.  Письменник розповів, що у середу йому прийшла постанова Дарницького райсуду Києва (суддя Вовк Є.І., секретар Шамрай І.В.) щодо направлення позовної заяви за підсудністю до Личаківського райсуду Львова.

Автор скандальних віршів і епатажних творів своїми завуальованими літературними шаржами, у яких досить чітко прослідковуються асоціації з деякими політиками, за його словами, «губиться в здогадах», оскільки самої позовної заяви не отримав.

“Оце щойно цю ухвалу отримав. І думаю собі: чим же ж я, прости Господи, міг образити Колесніченка, якщо у моїх статтях я писав лише про Вадіка Калєснічєнка – провокатора і брехуна. І ніколи жодним словом не міг образити таку поважну персону, як Вадим Колесніченко”, – з неприхованою іронією зазначає він.

Позовну заяву ображений творчістю письменника регіонал подав ще 26 червня до Дарницького районного суду столиці, а судді вона була передана 2 липня. Наступного дня  відповідно до положень ч.3 ст.122 ЦПК України суд, як зазначено в ухвалі, звернувся до відповідного органу реєстрації місця проживання фізичних осіб і таким чином аж через місяць встановив таки адресу відповідача. Тож надалі захистом честі та гідності Колесніченка опікуватиметься Личаківський районний суд Львова, з чим погодилась його представниця у суді Я.О. Салміна.

“Можна лише уявити собі, як товариш Колесніченко буде у суді бити себе в груди і переконувати, що провокатор Калєснічєнка і він – це одна особа. Але тоді це свідчитиме про роздвоєння особистості. Отже, залишиться єдиний вихід – інтенсивне лікування у психдиспансері”, – підсумував уже з саркастичною тональністю письменник.

Тепер Колесніченку доведеться замість передвиборних клопотів мотатися із столиці до Львова і назад, напевно, не один раз, дбаючи про поновлення ображених письменником чеснот, бо інакше  може серйозно постраждати не лише репутація  скандального регіонала, нібито поставлена під сумнів  відповідачем,  а й усієї партії, яка підтримує його на виборах.  До того ж, йому  варто  відшукати собі  метикуватого адвоката, який зуміє знайти переконливі аргументи на підтримку позову, аби жодним чином не дати суддям можливості  засумніватись у тому, що літературний персонаж не має жодного стосунку до реального прототипу. Ох, і нелегке це завдання…

Теги:

Колесніченко Вадим

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар