Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Прокаєва проти Куліняки

0 15

Генеральна прокуратура України доручила Міністерству внутрішніх справ провести ретельну перевірку публічних заяв Влади Прокаєвої про хабар міністру культури Михайлові Кулиняку за посаду заступника генерального директора Києво-Печерської лаври. Про це повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації ГПУ.

Раніше повідомлялося, що, за словами Прокаєвої, хабар склав 50 000 доларів. «Я можу сказати конкретно, що генеральний директор взяла у мене хабар у розмірі 50 000 доларів за мою посаду. Особисто для міністра», — заявила вона.

Кулиняк у свою чергу запевнив, що хабарів не брав. «Ніяких грошей ні від Вікторії Миколаївни, ні від тим більше Влади Прокаєвої я не отримував», — зазначив міністр культури.

Прокаєва три тижні тому отримала посаду заступника генерального директора Києво-Печерського історико-культурного заповідника і за цей час встигла розсваритися з трудовим колективом, про що пишуть ряд змі.

Теги:

хабар, Міністерство культури України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар