Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Парубій проти Болдирєва

0 16

Народний депутат від НУНС Андрій Парубій підготував звернення до Генпрокуратури та СБУ з вимогою притягти до відповідальності народного депутата від Партії регіонів Юрія Болдирєва через його сепаратистські заяви, повідомляє прес-служба «Нашої України».

Нагадаємо, що регіонал запропонував відокремити від України Галичину. «Я за те, щоб вона позбулася Галичини. Якщо прибрати Галичину з моєї країни і залишити справжню Україну з Донбасом і Кримом, це і буде перша Росія. А там буде Російська Федерація», — вважає сказав Ю.Болдирєв.

За словами А.Парубія, заява Ю.Болдирєва є закликом, який містить ознаки злочину, що згідно зі статтею 110 Кримінального кодексу України трактується як посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Через такі публічні заклики особа карається обмеженням волі від трьох років або позбавленням волі на той самий строк. Якщо такі самі дії вчинені представником влади, то він карається позбавленням волі строком до п’яти років.

«Я буду домагатися, щоб Генпрокуратура та СБУ провели детальний аналіз таких закликів Ю.Болдирєва та відкрили кримінальну справу», — заявив А.Парубій.

Він звернувся до керівництва ПР з вимогою публічно відмежуватися та виключити Ю.Болдирєва з партійних лав, а також позбавити його депутатського мандату.

«Подібні заяви народного депутата несуть загрозу національній безпеці, а наявність таких людей у парламенті дискредитує найвищий законодавчий орган держави», — підкреслив А.Парубій.

Залиште коментар