Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Олександра Кужель проти кримського парламенту

0 22

Олександра Кужель має намір оскаржити постанову ВР Криму в адмінсуді, оскільки при її прийнятті було порушено регламент. Про це ZN.UA повідомила сама О.Кужель.

13 червня цього року на позачергове пленарне засідання ВР Криму було винесено проект постанови про добровільну відмову від користування угіддями, наданими раніше держпідприємству «Мисливське господарство «Алуштинське» площею 11 473 гектари. Голова Рескомітету з лісомисливського господарства Криму Ігор Кацай тоді пояснював, що в такий спосіб буде зекономлено бюд­жетні гроші, яких не вистачає на догляд за угіддями.

Нагадаємо, минулого тижня громадська організація «Кедр» (адреса прописки – «Межигір’я») отримала майже дев’ять тисяч гектарів у Великій Алушті.

Громадська організація «Товариство мисливців і рибалок „Кедр“, яка отримала в довгострокове користування строком на 25 років мисливські угіддя загальною площею 8 836 гектарів на територіях Маломаякської, Ізобільненської сільрад і Партенітської селищної ради, як уже повідомлялося, була зареєстровано 12 листопада 2008 року за тією самою поштовою адресою, що й резиденція Віктора Януковича в Нових Петрівцях.

Як відомо, спікер ВР Криму Константинов тричі був змушений ставити на голосування питання і оголошувати незаплановану перерву, поки за нього все-таки не проголосували.

«Виховна бесіда з депутатами проходила у вигляді наради фракції регіоналів. Депутати все усвідомили й постанову затвердили», — відзначає автор статті.

Теги:

землевпорядкування, ВР Криму

Залиште коментар