Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Одарченко проти Литвина і Мартинюка

0 15

Оскаржені дії спікера Володимира Литвина і першого віце-спікера парламенту Адама Мартинюка відносно процедури ухвалення “мовного” закону. Відповідну скаргу в Окружній адмінсуд Києва подав депутат від БЮТ Юрій Одарченко.

Депутат звинувачує керівництво парламенту в порушенні всіх процедур з ухвалення законопроекту, а також в порушенні своїх прав як громадянина і депутата, якому не дали можливості брати участь в обговоренні і голосуванні за даний законопроект і поправки до нього на пленарних засіданнях Ради, повідомляє “Українська правда”.

Одарченко вимагає “визнати протиправними дії Мартинюка під час розгляду законопроекту про мовну політику”.

Депутат уточнив, що “головуючи на засіданні віце-спікер діяв не у встановленому законом порядку”. Він вказує на порушення в процедурі ухвалення законопроекту за відсутності розгляду всіх поправок до нього і голосуванні питання про його прийняття.

Одарченко також звинувачує Литвина в підписанні незаконного документа.

Нагадаємо, 3 липня цього року Верховна Рада ухвалила закон “Про основи державної мовної політики”. Вчора Литвин підписав “мовний” закон.

Теги:

мова, закон

Джерело:

Українська правда

Залиште коментар