Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Микола Томенко проти Дмитра Табачника

0 14

«Якщо раніше ми говорили про антиукраїнську діяльність міністра освіти, то зараз ми можемо констатувати, що він ще й корупціонер», – зазначив Томенко. Зі слів віце-спікера, він одержав відповідь від Державної фінансової інспекції на запит про порядок друку шкільних підручників. «У звіті Держфінінспекції сказано, що всупереч чинному законодавству, Міністерством освіти на ринок друку підручників була заведена посередницька структура із назвою «Побутелектротехн». Весь друк підручників узгоджувався із цією організацією, що призвело до подорожчання», – сказав він.

Томенко зазначив, що «Побутелектротехн» не має необхідних потужностей і ніколи не займався друком підручників, однак вся робота з видавництвами велася через цю організацію, що є неприпустимим, як і сам факт посередництва в цій сфері. Конкретних цифр подорожчання вартості підручників Томенко називати не став.

Як повідомлялось, Міністерство освіти замовляє видання підручників вартість одного екземпляра якого становить від 500 до 1168 грн. На своє виправдання Міносвіти заявляло, що така ціна пояснюється незначним накладом видання.

Разом з тим видання книги «Врубель і Київ» замовлено Музеєм російського мистецтва по 150 грн/екз. На відміну від простих підручників ця книга має 430 сторінок матового паперу, суперобкладинку, тверду обкладинку та вставки, які мають тиснення золотом. До того ж книжка пакується в індивідуальну вакуумну упаковку.

Теги:

Томенко Микола, Табачник Дмитро, корупція

Залиште коментар