Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Литвин проти Гриценка

0 12

Депутат від НУНС Анатолій Гриценко зобов’язаний спростувати звинувачення на адресу спікера парламенту Володимира Литвина в лобіюванні ним списання боргів підприємств оборони. Відповідне рішення ухвалив Печерський райсуд Києва, передають “Українські новини” з посиланням на Гриценко.

“Печерський райсуд поступив так, як він поступає завжди: визнав, що у Литвина є честь, гідність і ділова репутація і задовольнив його позов”, – сказав Гриценко.

В той же час Гриценко відзначив, що має намір оскаржити дане рішення в апеляційному порядку. “Я все-таки вважаю це рішення не відповідним ніякій логіці, здоровому глузду, і ми будемо оскаржувати його в апеляційному суді”, – заявив він.

Як відомо, раніше Литвин звернувся в Печерський райсуд Києва зобов’язати Гриценко і інтернет-видання “Українська правда” спростувати звинувачення на адресу спікера про лобіювання законопроекту, що передбачає списання боргів оборонних підприємств на 820 мільйонів гривень, автором якого є депутат від фракції Партії регіонів Владислав Забарський.

6 липня Рада прийняла вказаний законопроект в першому читанні.

 

Джерело:

Українські новини

Залиште коментар