Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Лутковська проти Тимошенко

0 13

Зокрема, у документі викладена повна хронологія обстежень Тимошенко в Київському СІЗО й Качанівській колонії, надана інформація про рекомендації лікарів за результатами обстеження, а також наведені всі акти відмови екс-прем’єра від виконання будь-яких рекомендацій українських і німецьких лікарів.

Крім того, зазначено про створення й роботу спільної міжнародної медичної комісії, яка за участі професорів німецької клініки “Шаріте” обстежила Тимошенко й потім рекомендувала подальшу тактику лікування засудженої. У документі йдеться й про те, що німецькі лікарі констатували: захворювання Тимошенко не має ніякого відношення до онкологічної патології.

ЄСПЛ також одержав акт про відмову Тимошенко підписати згоду пацієнта на виконання терапевтичних заходів у рамках лікування, рекомендованого німецькими медиками.

Крім цього, ЄСПЛ проінформований про умови утримання й забезпеченні медичною допомогою ув’язненої. “Для засудженої Тимошенко створені всі умови по забезпеченню її відповідною медичною допомогою, а саме: є обладнання, необхідне згідно з рекомендаціями німецьких лікарів, для її комплексного лікування, є в повному обсязі призначені німецькими фахівцями лікарські засоби”, – пише Лутковська.

“Залучені незалежні фахівці в галузі неврології, нейрохірургії, ортопедії, травматології, фізіотерапії, які готові при наявності згоди засудженої забезпечити виконання наданих німецькими лікарями рекомендацій. Лікування, призначене німецькими фахівцями, Тимошенко не одержує тільки через особисту відмову”, – говориться в документі.

Раніше ЕСПЛ вказав українському уряду на необхідність того, щоб колишній український прем’єр одержала “адекватне медичне лікування у відповідній установі”.

Міністр юстиції України Олександр Лавринович повідомив, що Україна має дати відповіді на отримані питання до 22 березня.

Теги:

ЄСПЛ, Лутковська Валерія, Тимошенко Юлія

Залиште коментар