Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Лутковська проти Кужель

0 22

Омбудсмен Валерія Лутковська заперечує заяви Олександри Кужель про те, що її посада дісталася їй завдяки корупції і родинним зв’язкам з міністром юстиції Олександром Лавриновичем.

Про це вона сказала в інтерв’ю “Главкому”. “…моя кар’єра в Міністерстві юстиції почалась в 1995 році, коли Олександра Лавриновича ще й близько там не було. І оскільки я не є родичкою Олександра Лавриновича, відповідно такі висновки пані Кужель робить абсолютно даремно”, – заявила Лутковська. “В зв’язку із цим, я звернулась з позовом до суду з вимогою про спростування недостовірної інформації”, – додала омбудсмен.

За її словами, вона зробила кар’єру в Міністерстві юстиції абсолютно самостійно. Ніяка компенсація мене не турбує. Мене турбує питання спростування брехні в той же спосіб, в який вона була розповсюджена”, – вважає Лутковська. “Хоча в принципі варто було подумати про компенсацію принаймні для тих вчителів, які були ображені розмовами про те, що вони без корупційних зв’язків не зможуть коли-небудь зайняти відповідні посади”, – підсумувала вона.

Як відомо, раніше Кужель заявила, що Лутковська отримала свою посаду у корупційний спосіб.

Теги:

Лутковська Валерія, Кужель Олександра, Уповноважений ВР з прав людини

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар