Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Лукьнов проти Яценюка

0 18

“Регіонал” Владислав Лукьянов просить Генпрокуратуру порушити кримінальну справу стосовно зловживань при виділенні коштів на купівлю і встановлення в парламенті системи “Рада-3”.

Про це він заявив в ефірі ТВі.

Кошти на цю систему виділили з бюджету Верховної Ради за одноосібним рішенням Арсенія Яценюка, який тоді був главою парламенту. “Хай прокуратура розслідує цю справу”, — заявив Лукьянов.

“Коли ми говоримо про “Раду-3″, то тут є питання зловживання бюджетними коштами. Ця система профінансована з порушенням законодавства і порядку використання бюджетних грошей. За таке чиновники низького рангу несуть кримінальну відповідальність”, — стверджує “регіонал”.

Лукьянов відзначив, що “вже є не одна кримінальна справа за нецільове використання бюджетних коштів”.

“Причетний до системи “Рада-3” перша особа блоку “Батьківщина” Арсеній Яценюк, тому що не було узгодження з бюджетним комітетом, не було закладено фінансування цієї системи в кошторис ВР. Тобто бюджетні гроші, які не були використані на інші витрати, треба було повернути до державного бюджету”, — заявив він.

“У тій ситуації вони були використані по одноосібному вирішенню Яценюка. За такі рішення його і зняли з цієї посади. У кошторисі Верховної Ради не були закладені кошти на розробку нової системи “Рада-3”, — сказав Лукьянов. Він відзначив, що регламент розгляду цього питання передбачає ухвалення рішення бюджетним комітетом.

“Бюджетний комітет Верховної Ради V-VI скликань не приймав таких рішень. Ці кошти було використано за особистим розпорядженням глави ВРУ Арсенія Яценюка”, — заявив “регіонал”.

“Я публічно звертаюся до Генеральної прокуратури відносно розслідування законності фінансування системи “Рада-3”, — заявив Лукьянов.

Теги:

Верховна Рада України, Яценюк Арсеній, народний депутат

Джерело:

Дело

Залиште коментар