Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Кличко виграв «тарифний суд» у Попова

0 13

Окружний адміністративний суд Києва 31 жовтня визнав незаконними розпорядження КМДА №857 та 858 про підвищення житлово-комунальних тарифів з дати їхнього прийняття. Про це повідомляє прес-служба партії “Удар”.

Суд задовольнив позов Віталія Кличка, котрий наголошував на незаконності тарифів, які почали діяти в столиці з 1 червня 2011 року. Нагадаємо, що тарифи на опалення, встановлені Олександром Поповим, підвищились у порівнянні з попередніми на 140%, на гаряче водопостачання – на 75%, на холодне водопостачання – на 65%.

Постанова суду набере законної сили, якщо протягом 10 днів КМДА не подасть апеляцію.

Між тим, на думку самого Віталія Кличка, це рішення суду ще раз підтверджує тезу про систематичні порушення закону з боку столичної влади. Вкотре суд визнає тарифи нечинними. Це означає, що кияни платили за послуги невідомо за якими папірцями.

Політик звернув увагу, що від початку цього року тарифи на комунальні послуги встановлює національний регулятор, яким є Нацкомісія регулювання ринку компослуг України, а міська влада не має законного права збільшувати ці тарифи.

В депутатській фракції «Удар» нагадали, що суди уже четвертий раз приймають рішення на користь Віталія Кличка та киян у «тарифній війні», яка триває з 2009 року.

Теги:

тарифи на комунальні послуги

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар