Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Гендиректор Лаври подала на Прокаєву до суду через хабар

0 17

Генеральний директор Києво-Печерського заповідника Вікторія Ліснича просить суд зобов’язати свого колишнього заступника Владу Прокаєву спростувати заяву про те, що вона нібито давала хабар за призначення на посаду. “Я хочу, щоб вона вибачилася перед (міністром культури) Михайлом Андрійовичем (Кулиняком) насамперед, і переді мною”, – заявила Ліснича. Гендиректор зазначила, що предметом позову є спростування недостовірної інформації й захист ділової репутації.

Як повідомляє ТСН, позов поданий до Господарського суду Києва у вівторок, 7 серпня. При цьому вона зазначила, що не очікує від Прокаєвої жодної матеріальної компенсації, а хоче публічного вибачення.

Ліснича також розповіла, що 6 серпня була у відділі з боротьби з економічними злочинами й давала пояснення з приводу ситуації. Нагадаємо, 31 липня Ліснича звільнила Прокаєву з посади заступника гендиректора заповідника. 2 серпня Генеральна прокуратура доручила Міністерству внутрішніх справ перевірити заяву Прокаєвої про те, що вона нібито передала Лісничій хабар у розмірі 50 тис. доларів для Кулиняка, щоб одержати посаду заступника гендиректора заповідника.

При цьому сам Кулиняк спростовує одержання будь-яких коштів від Прокаєвої і Лісничої.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар