Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Дмитро Снєгирьов проти Сергія Кравченка

0 18

Голова БФ «Підтримка українських ініціатив» Дмитро Снєгирьов звернувся з відкритим листом до прокурора Луганської області та генерального прокурора України з вимогою притягнути до відповідальності за перевищення службових повноважень та порушення законодавства України міського голову Луганська Сергія Кравченка.

Д.Снєгирьов, зокрема, ставить у провину меру Луганська вивішування на адміністративній будівлі міськради в період з 16 червня 2011 р. до 22 червня 2011 р. копій прапора Перемоги поруч із Державним Прапором України, і вимагає притягнути його до відповідальності. Крім того, Д.Снєгирьов вимагає визнати незаконними дії Луганської міської ради з цього ж приводу.

Коментуючи своє звернення до органів прокуратури, Д.Снєгирьов підкреслив: “Виконуючи рішення Луганської обласної ради, яке носило антиконституційний, незаконний характер, мер м. Луганська фактично став заручником ситуації, коли партійні, ідеологічні інтереси окремої партії та їх виконання та втілення у життя стали для нього вищі за норми та положення діючих законів та Конституції України».

3 жовтня цього року в Луганському окружному адміністративному суді відбулося попереднє судове засідання з розгляду адміністративного позову Д.Снєгирьова, котрий вимагає визнати незаконним вивішування копії прапора Перемоги на будівлі облради у період із 16 по 22 червня цього року.

Як зазначає Д.Снєгирьов, у позові йдеться про те, що 16 червня 2011 року рішенням Конституційного Суду України використання копій прапора Перемоги визнане неконституційним. Згідно зі ст. 23 Закону “Про місцеве самоврядування в Україні”, на будівлях, де працюють ради і їх виконавчі комітети, піднімається Державний прапор України, вказує позивач. Але, незважаючи на вищезгадані положення закону і прийняте Конституційним Судом України рішення, Луганська облрада розміщувала копії прапора Перемоги на адміністративній будівлі.

Перше судове засідання щодо позову призначене на сьогодні, 12 жовтня.

Теги:

Снєгирьов, прокурор Луганської області, генеральний прокурор, Кравченко, голова Луганська, мер Луганська, прапор Перемоги, Державний Прапор України, Луганська обласна рада, Конституція України, судове засідання, правові новини

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар