Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правовий ринг: Азаров проти Азарова

0 14

12 грудня прем’єр-міністр Микола Азаров отримав від Інституту промислової власності (“Укрпатент”) свідоцтво на знак для товарів і послуг Azarov. У його прес-службі пояснили — реєстрація необхідна для захисту від створення підроблених сторінок в соціальних мережах. “Ми зіткнулися з цим, коли реєструвалися в мережі Twitter. Аккаунт Миколи Азарова був зайнятий, невідомі видавали себе за прем’єра”, – повідомив “КоммерсантЪ-Украина” прес-секретар пана Азарова Віталій Лук’яненко.

Чи будуть пред’явлені претензії до вже зареєстрованих користувачів, за його словами, не вирішено. У соцсмереж Facebook зараз зареєстровано близько 170 користувачів, в чиїх акаунтах використовується слово Azarov, десять з них з ім’ям Микола.

Голова виконкому партії “Союз анархістів України” В’ячеслав Азаров

називає ініціативу прем’єра “обурливою”. “Азаров — нерідке прізвище, а він намагається змусити мовчати всіх своїх однофамільців. У нашому випадку — це ще і політична цензура, і ми боротимемося — навіть в суді”, – пообіцяв він.

З українських політиків більше всього реєстрував своїх торгових знаків (ТЗ)

екс-президент Віктор Ющенко. У 2002-2005 роках він здійснив реєстрацію ТЗ “Ющенко”, “В. Ющенко”, “Вiктор Ющенко”, “Блок Ющенка”, “За Ющенка”, “Блок Наша Україна” та інші. Правда термін дії частини з них вже збіг і не був продовжений. Серед послуг, які міг надавати пан Ющенко — виробництво книг і друкарських видань, одягу, взуття; рекламні, консультаційні, фінансові, страхові, кредитні послуги; операції з нерухомістю, таке інше.

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко обмежилася найнеобхіднішим: під ТЗ “Тимошенко” до 2019 року вона може виготовляти промоматеріали (ручки, альбоми, теки, футболки, книги), надавати телекомунікаційні послуги і послуги інформагентства.

Крім того, своє прізвище як товарні знаки зареєстрував віце-прем’єр Сергій Тігіпко, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, народні депутати Ігор Кріль, Олександр Лещинський, Владислав Лук’янов, Олег Ляшко, Юрій Мірошніченко, Микола Томенко і Арсеній Яценюк.

 

Теги:

торговий знак, права інтелектуальної власності

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар