Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правову освіту для львів’ян буде подовжено

0 29

Депутати Львівської міської прийняли Програму правової освіти населення Львова на 2011-2012 роки. Програма прийнята для того, аби городяни мали певний обсяг правових знань та вміли цими знаннями користуватися для захисту своїх інтересів.

Як розповів директор департаменту “Адміністрація міського голови” Олег Березюк, за програмою правова освіта має здійснюватись у всіх дошкільних загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і закладах післядипломної освіти. Також проводяться лекції та бесіди на підприємствах міста. У львівській мерії діє проект “Юридична служба для львів’ян”. Розпочався ІІ етап навчальної програми “Правова школа для львів’ян”.

“Пересічний мешканець повинен знати ази законодавства, аби захистити себе, захистити свої права та бути більш ефективним в досягненні мети. З корупцією можна боротися і треба боротися різними шляхами. Перший, найбільш поширений спосіб – це каральні органи, другий – це власна позиція, власні знання. Тому кожна людина повинна розвивати свої власні юридичні знання, щоб саме це стало профілактикою у зменшенні бюрократичної тяганини. На сьогодні наше завдання – продовжувати цю школу, пропонувати іншим громадським організаціям приєднуватися до цієї школи, використовувати матеріали, які вже напрацьовані”, – переконаний О.Березюк.

Навчальна програма “Правова школа для львів’ян” була започаткована в травні 2010 року. За півроку прочитано 11 тренінгів на правову тематику. За цей період семінари відвідало близько 180 мешканців. У зв’язку з високою зацікавленістю мешканців навчальною програмою, виникла ідея продовження курсу безкоштовних лекцій.

Нагадаємо, “Правова школа для львів’ян” – це комплекс семінарів та тренінгів, спрямованих на підвищення правової обізнаності мешканців Львова, які захищають власні права та свободи без залучення кваліфікованих спеціалістів.

Теги:

правова освіта

Залиште коментар