Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правоохоронці співпрацюватимуть з журналістами

0 11

В рамках проекту ОБСЄ «Сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ» на базі інформагентства «Укрінформ» відбулася перша серія презентацій міжнародного досвіду і кращих практик взаємин правоохоронців та журналістів.

Участь у заході приймали працівники керівної ланки Управління зв’язків із  громадськістю, Департаменту громадської безпеки та Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України, журналісти провідних мас-медіа.

Вільям Хорслі, міжнародний директор Центру з питань свободи ЗМІ при університеті Шеффілда, автор «Посібника з безпеки журналістів», показав українським медіа-фахівцям презентацію на тему «Міжнародні стандарти та рекомендовані кращі практики  взаємодії між правоохоронними органами та працівниками ЗМІ». 

У презентації «Практичний міжнародний досвід взаємодії правоохоронців з медіа» міжнародний експерт та тренер з понад 30-річним досвідом роботи Ерік Лок′єар висловив своє бачення та поділився багаторічним досвідом  управління зв’язками з мас-медіа в поліції Гонконгу та досвідом з розробок та реалізацій комунікаційних стратегій для урядових та правоохоронних органів Єгипту, Литви, Пакистану тощо.

Такі тренінги і семінари, під егідою ОБСЄ, як повідомляє прес-служба МВС, серія яких запланована на осінь цього року, сприятимуть удосконаленню професійних навичок у роботі з представниками ЗМІ. Це дозволить значно знизити можливості конфліктів між працівниками МВС та репортерами, забезпечити кращий фізичний захист журналістів.

Теги:

МВС, журналістська діяльність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар