Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правоохоронці порушили справи проти київських чиновників на 182 млн грн

15

Правоохоронні органи порушили кримінальні справи стосовно чиновників київської міської влади на загальну суму понад 182 млн грн, пише журнал “Тиждень”, зазначивши, що в цю суму не входять справи, пов’язані із землею.

17 травня кримінальну справу було порушено стосовно колишнього начальника Головного управління капітального будівництва Київської міськдержадміністрації. Його дії призвели до збитків у 5,6 млн гривень.

У квітні прокуратура порушила кримінальну справу стосовно екс-голови Шевченківського району Віктора Пилипишина, обвинуваченого у перевищенні службових повноважень під час передачі в приватну власність одного з будинків на проспекті Перемоги, чим завдано збитки громаді на суму понад 15 млн гривень.

У тому ж місяці ГПУ порушила кримінальну справу за фактом розбійного нападу проти зятя мера Києва В’ячеслава Супруненка і голови Блоку Черновецького в Київраді Дениса Комарницького. Раніше повідомлялося, що Супруненко має стосунок до продажу комунального пакету акцій “Київміськбуду” за 114 млн грн, водночас, як підприємство оцінюється мінімум в 1 млрд доларів.

У квітні також прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти одного з чиновників КГГП, який надав незаконний дозвіл на вирубку лісових насаджень біля станції метро “Дарниця”. Збитки оцінюються в 108,5 млн грн.

9 березня кримінальну справу стосовно колишнього начальника ГУ охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА Людмили Качурової було передано до суду. Її обвинувачують у зловживанні бюджетними коштами – 1,5 млн гривень недоотримав з міськбюджету “Київський міський центр серця”.

У лютому прокуратура Голосіївського району Києва направила до суду кримінальну справу стосовно службових осіб КП “Київпастранс”, які не сплатили понад 4,8 млн грн. податків з зарплат працівників підприємства.

У січні правоохоронці Києва викрили колишнього керівника одного з ГУ КМДА, який завдав збитків одному зі столичних ВАТ на суму 4670 тисяч гривень.

У тому ж місяці начальника управління охорони культурної спадщини КМДА Руслана Кухаренка випустили з СІЗО під підписку про невиїзд. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем на суму в 2 млн грн.

У січні також в аеропорту Франкфурта-на-Майні був затриманий голова земельної комісії Київради Олексій Євлах. Він підозрюється у зловживанні службовим становищем і підробленні документів, збитки від чого оцінено в 10 млн грн.

Крім цього, порушено кримінальну справу проти начальника управління, начальника відділу та чотирьох працівників КМДА. Слідство встановило, що обвинувачені 2009 несанкціоновано змінили інформацію в системі “Звернення громадян” щодо реєстрації заяв громадян про передачу в приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Солом’янському та Голосіївському районах Києва.

В кінці травня минулого року був затриманий голова спостережної ради ВАТ “Експериментальний завод залізобетонних шпал” Олександр Падалко за обвинуваченням у привласненні 31 млн грн бюджетних коштів. У липні у цій же справі було затримано заступника гендиректора “Київпастрансу” Володимира Асадчого і гендиректора “Київміськбуду-2” Сергія Куща.

У квітні 2010 року начальника головуправління КМДА Анатолія Чуба допитували правоохоронні органи в справі про зникнення приватизаційних документів Київради за період з 2006 по 2010 роки. В кінці березня вони пропали разом з джипом депутата міськради Петра Іванова. Приміщення Чуба обшукували.

Раніше СБУ виявила масові порушення в питаннях землевідводів та продажу землі. Було заарештовано 2,5 тисячі ділянок землі.

Теги:

КМДА, зловживання владою
Комментарии