Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правоохоронці Молдови оголосили голову українського “Енергоатома” в розшук

0 18

У Молдові порушено кримінальну справу за невиконання судового рішення і видано орден на арешт президента українського державного підприємства НАЕК “Енергоатом” Юрія Недашківського, якого також оголошено в розшук. Про це заявив сам Недашківський в інтерв’ю Zn.ua.

Він назвав справу “повністю сфабрикованою” і додав, що її порушено з метою чинити на нього тиск.

“Саме за допомогою незаконного кримінального переслідування учасники міжнародного злочинного угрупування намагаються чинити на мене тиск, щоб домогтися незаконного виконання низки неправосудних рішень молдавських судів про стягнення фактично фіктивних та штучно збільшених боргів з ДП НАЕК “Енергоатом” на користь низки офшорних компаній на чолі з Remington Worldwide LTD і молдавських компаній, підконтрольних учасникам злочинної організації”, – заявив Недашківський.

З його слів, рішення арбітражного суду Санкт-Петербурга і Ленінградської області від 24 грудня 2002 року і низка рішень молдавських судів не були легалізовані на території України, що виключає їх обов’язковість для “Енергоатому” як резидента України.

“Першопричиною порушення проти мене кримінального переслідування з боку корумпованих правоохоронців Республіки Молдова стало те, що всі спроби учасників злочинної організації шахрайським шляхом легалізувати неправосудні рішення іноземних судів на території Україні наразі завершилися провалом”, – сказав він.

Нагадаємо, рік тому в “Енергоатомі” відбувся обшук, який супроводжувався залученням одного з силових спецпідрозділів. В рамках якої кримінальної справи проводилися обшуки, не повідомлялося.

Залиште коментар