Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Право на реалізацію у 2010 р. майна, арештованого виконавчою службою Мін’юста, отримали 5 компаній України.

0 25

Право на реалізацію у 2010 р. майна, арештованого державною виконавчою службою Міністерства юстиції, отримали 5 українських компаній – приватне підприємство “Спеціалізоване підприємство “Юстиція”, державна акціонерна компанія “Національна мережа аукціонних центрів”, приватне підприємство “Нива – В.Ш.”, ТОВ “Юнор” та державне підприємство “Укррезерв”.

Відповідні результати тендеру з визначення спеціалізованих організацій-реалізаторів підписав міністр юстиції Микола Оніщук, повідомляє прес-служба відомства.

За словами міністра юстиції, при розгляді заявок оцінювалися наявність у компанії кваліфікованих спеціалістів, у тому числі фахівців з питань реалізації нерухомості, оцінки, товарознавців.

Право на реалізацію майна компанії-переможці отримали до кінця 2010 р. – початку 2011 р.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар