Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Право на реалізацію арештованого майна у 2009 р. надано 5 українським компаніям, – Мінюст.

0 23

Право на реалізацію у 2009 р. майна, арештованого державною виконавчою службою Міністерства юстиції, отримали 5 українських компаній – ДАК “Національна мережа аукціонних центрів”, ТОВ “ЮНОР”, ПП “Нива – В.Ш.”, ПП “Спеціалізоване підприємство юстиція” та Українська універсальна товарна біржа, повідомляє прес-служба Мінюсту.

Відповідні результати тендеру з визначення спеціалізованих організацій–реалізаторів підписав Міністр юстиції Микола Оніщук. Право на реалізацію майна компанії-переможці отримають до кінця 2009 – початку 2010 р.

Як повідомлялося, заявки для участі у тендері на право реалізації у 2009 р. майна, арештованого Державною виконавчою службою Мін”юсту, подало 19 спеціалізованих організацій. Тендер відбувся 27 листопада 2008 р.

При розгляді заявок претендентів оцінювалась наявність у компанії кваліфікованих спеціалістів, у тому числі фахівців з питань реалізації нерухомості, оцінки, товарознавців. Визначалася готовність претендента здійснювати реалізацію всього арештованого майна, як ліквідного, так і неліквідного.

Протягом 10 місяців 2008 р. на реалізацію спеціалізованим організаціям було передано арештованого майна на суму 7,95 млн грн. Реалізовано протягом року було майна на суму 144,1 млн грн. Знято майна з продажу у встановленому законом порядку протягом року на суму 291 млн грн.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар