Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Право на пільги в Україні має близько третини населення

0 21

Створення системи адресного надання пільг є сьогодні одним із пріоритетних завдань Міністерства соціальної політики України, оскільки серед пільговиків є чимало громадян з високим рівнем доходів. Про це в інтерв’ю кореспонденту УКРІНФОРМу сказав перший заступник міністра соціальної політики Василь Надрага.

“Українське законодавство передбачає надання надзвичайно широкого кола пільг та видів державної допомоги багатьом категоріям громадян. Право на пільги має близько третини населення країни. Кожна друга сім’я в Україні із 17,2 млн сімей одержує державну підтримку у вигляді державної допомоги, пільг з оплати житлово-комунальних послуг та житлових субсидій”, – констатував урядовець.

За його словами, в Україні найближчим часом будуть напрацьовані пропозиції щодо створення системи адресного надання пільг, а саме тим категоріям громадян, які найбільш їх потребують. Зокрема, Програмою економічних реформ України на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” визначено завдання щодо забезпечення обліку транспортних послуг, у тому числі наданих пільговим категоріям громадян, а також запровадження електронної соціальної картки.

Як підкреслив він, у всіх розвинутих країнах система пільг побудована за іншим принципом. Ті, хто має високий дохід, втрачають право користуватися системою пільг.

Теги:

соціальна політика

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар