Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Права людини в адміністративному судочинстві

0 21

Відбулася серія семінарів з питань застосування Конвенції з прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини.

 Протягом липня у Донецьку, Дніпропетровську, Житомирі, Вінниці, Львові та Києві відбулися 2-денні семінари з питань застосування Конвенції з прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини, які організовано Вищим адміністративним судом України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні (проект “Сприяння єдності судової практики адміністративних судів України”) та проектом Європейського Союзу Twinning «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні» у співпраці з апеляційними адміністративними судами.

У зазначених семінарах взяли участь судді відповідно Донецького, Дніпропетровського, Житомирського, Вінницького, Львівського та Київського апеляційних адміністративних округів.

Метою семінарів є забезпечення єдності судової практики щодо однакового тлумачення та застосовування Конвенції з прав людини та основоположних свобод і практики Європейського суду з прав людини.

На завершення кожного із семінарів усім учасникам було вручено сертифікати  Національної школи суддів України.

Слід зазначити, що проведення подібних семінарів заплановано у вересні в Одесі, Севастополі та Харкові.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар