Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Працівники УБОЗу викрили фінансову аферу

0 13

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в м. Києві викрили злочинну групу з 6 осіб, які упродовж 2007 – 2009 років під виглядом діяльності Кредитної спілки ошукували людей.

Як повідомляє прес-служба ГУБОЗ, шахраї укладали договори з громадянами про внесення вкладів на депозитний рахунок, обіцяючи при цьому великі відсотки. Разом з цим повертати вклади вони не збиралися, а гроші осідали в їх кишенях.

В цілому задокументовано 297 епізодів злочинної діяльності групи шахраїв.

На майно зловмисників накладено арешт.

Відносно учасників групи порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Теги:

ГУБОЗ, фінансова афера

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар