Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Працівники міліції відповідатимуть за втечу Петра Мельника

0 15

На сигнал про втечу Петра Мельника у міліції відреагували лише через день. Прокуратура готується висунути винним у цьому співробітникам звинувачення у службовій недбалості. Тим часом у МВС переконані, що втікач давно зник за кордоном.

Прокуратура Київської області завершує розслідування щодо працівників міліції, які дозволили колишньому ректору Податкової академії Петру Мельнику втекти з-під домашнього арешту.

За даними прокуратури, до втечі Мельника призвела бездіяльність працівників чергової зміни, які вчасно не відреагували на сигнал з електронного браслета, одягненого на руку підсудного, і не вжили відповідних заходів.

“Встановлено, що сигнал на стаціонарний пульт моніторингу, розміщений у Києво-Святошинському райвідділі міліції, надійшов ще 8 серпня, однак співробітники міліції виїхали тільки 9 серпня. Встановлено осіб, які своєчасно не відреагували на сигнал”, – повідомили виданню “КоммерсантЪ-Україна” у прокуратурі Київської області.

За інформацією журналістів, відповідальні – працівники чергової зміни Ірпінського міського відділення міліції, що здійснювали контроль над Мельником.

Очікується, що їм буде пред’явлено звинувачення за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу (“службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки”). Стаття передбачає позбавлення волі на термін від двох до п’яти років.

Офіційно правоохоронні органи не підтвердили, що ректор знаходиться за кордоном. Однак неофіційно у міліції кажуть, що вони практично переконані в тому, що Петро Мельник втік за кордон.

“Шанси, що Петро Мельник все ще перебуває на території нашої країни, мінімальні. Нами проводиться значна робота з його розшуку в Україні, однак ми на 90% впевнені, що Петро Мельник за кордоном”, – повідомив журналістам співрозмовник у МВС.

Нагадаємо, ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника було затримано 27 липня співробітниками міліції у власному кабінеті при отриманні хабара.

1 серпня як запобіжний захід Печерський райсуд призначив Мельнику домашній арешт (адвокати заявляли про погіршення стану його здоров’я).

7 серпня на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати переміщення арештованого. У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку.

12 серпня Печерський райсуд дозволив затримати ректора для доставки до суду з метою зміни запобіжного заходу.

14 серпня Мельник був оголошений у міжнародний розшук, оскільки з’явилася інформація, що в ніч на 9 серпня він втік до Білорусі.

Джерело:

Комерсант Україна

Залиште коментар