Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Працівники Управління державної охорони не допускають Олександра Тупицького до Конституційного суду та робочого кабінету голови КС

0 2

Працівники Управління державної охорони не допускають Олександра Тупицького до Конституційного суду та робочого кабінету голови КС, він викликав поліцію.

ДжерелоКС і УДО у Facebook, “Радіо Свобода

Дослівно КС: “Сьогодні, 19 січня, працівники Управління державної охорони України без повідомлення про причини вкотре не допускають голову Конституційного суду України Олександра Тупицького до приміщення суду та робочого кабінету.

За словами Олександра Тупицького, вказане є черговою спробою протиправного втручання у діяльність голови Конституційного суду України, перешкоджанням виконанню ним своїх службових обов’язків, спрямованим на блокування роботи Конституційного суду України в цілому”.

Деталі: КС заявляє, що хоча “указом президента України Олександр Тупицький відсторонений від посади судді Конституційного суду України, адміністративні функції як голови суду він має виконувати, оскільки на це його уповноважили судді Конституційного суду України”.

На думку КС, “нездійснення адміністративних функцій голови суду призведе до дестабілізації роботи всієї інституції”.

Управління держохорони пояснило, що не пускає Тупицького до КС на виконання указу президента від 29.12.2020 і за зверненням Держбюро розслідуванням, а також для усунення ризиків, у зв’язку з якими Тупицького було відсторонено від роботи на два місяці.

Тим часом Олександр Тупицький викликав представників Національної поліції до приміщення Конституційного суду через перешкоджання виконанню ним службових обов’язків. Він закликав правоохоронців з’ясувати, хто і на яких підставах перешкоджає йому працювати.

Поліція зафіксувала його заяву.

Пряма мова Тупицького: “Крім посади судді, я обіймаю посаду голови суду. Таким чином, я є розпорядником фінансів, тільки я можу робити підписи, печатка в сейфі знаходиться. Тобто це призводить до блокування всього органу. Сьогодні відбулося фактично захоплення Конституційного суду. Сюди стягнуто якісь підрозділи….

На сьогодні зі мною трудові відносини не розірвано, я отримую зарплату”.

Залиште коментар