Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Працевлаштування молодих правників

0 23

Національний університет “Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого” (НУ “ЮАУ”) 12 листопада 2013 року підписала договори з роботодавцями про працевлаштування своїх кращих випускників.

Ректор Юридичної академії ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій та перший заступник голови Асоціації випускників юракадемії Юрій Барабаш підписали договір з представниками компаній та установ Харкова. Згідно з угодою, компанії-партнери на конкурсній основі будуть надавати перше робоче місце найкращим випускникам університету.

У заході взяли участь члени правління Асоціації випускників університету, декани факультетів юракадемії, представники Ліги студентів Асоціації випускників.

З 10 листопада в академії проходить конкурс, за результатами якого кожен з роботодавців обере кілька стажерів. Після закінчення стажування роботодавець надасть робоче місце 2-3 студентам-практикантам.

Ректор університету Василь Тацій зазначив, що зазвичай у випускників ВНЗ не виникає проблем із працевлаштуванням, але це стосується бюджетників, оскільки їм надається робоче місце. Проблеми з працевлаштуванням, як правило, виникають у контрактників, і в цьому питанні їм повинні допомогти підписані угоди про співпрацю з потенційними роботодавцями.

Джерело:

Освіта

Залиште коментар