Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Практика Європейського суду в одному виданні

0 12

Мін’юст у наказі від 13.05.2008 р. №613/7 оголосив конкурс на кращу концепцію видання, яке здійснюватиме переклад і публікацію повних текстів рішень Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, що існування такого видання передбачене ч. 3 ст. 6 Закону України від 23.02.2006 р. №3477-IV «Про виконання рішень і застосування практики Європейського суду з прав людини». Розповсюджуватися ж воно буде серед судів, органів прокуратури, юстиції, внутрішніх справ, служби безпеки, установ виконання покарань, а також серед інших зацікавлених суб’єктів.

Охочим взяти участь у конкурсі необхідно в строк, визначений в оголошенні про його проведення (буде розміщено на офіційному сайті Мін’юсту), надіслати на адресу Міністерства заяву про участь у конкурсі і текст концепції видання. Вимоги до останньої викладені в коментованому наказі.

Переможець визначатиметься конкурсною комісією, склад якої затверджується Міністром юстиції. Результати проведення конкурсу також будуть розміщені на веб-сторінці Міністерства.

Хочеться сподіватися, що проведення конкурсу сприятиме поліпшенню висвітлення практики Європейського суду, а також сприятиме розвитку видавничої справи у сфері захисту прав людини.

Наказ набрав чинності 13.05.2008 р.

Залиште коментар