Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Позов екологів до міністра освіти і науки

0 24

Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про відкриття судочинства в адміністративній справі за позовом Київського еколого-культурного центру і Екоправо-Київ до Міністерства освіти і науки України на захист заповідника Розточчя. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київського еколого-культурного центру.

Як нагадується в повідомленні, 1 листопада 2010 року міністр освіти і науки Дмитро Табачник своїм наказом № 1032 незаконно закрив підлеглий міністерству заповідник Розточчя, чим грубо порушив Закон “Про природно-заповідний фонд України”. Востаннє заповідники в Україні закривалися в 1951 році ухвалою, підписаною Йосифом Сталіним, зазначили екологи.

Заповідник Розточчя розташований у Львівській області, створений в 1984 році на території 2084 га. На його базі планується створити міжнародний українсько-польський резерват. Тепер цей план на межі краху. У заповіднику зростає 28 видів судинних рослин, занесених до Червоної книги України, і мешкає більше десятка занесених до Червоної книги України тварин, наголосили екологи.

Залиште коментар