Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пожежний інспектор попався на великому хабарі за узгодження робіт на “Олімпійському”

0 28

За повідомленням прес-центру СБ України, 24 листопада співробітники Служби безпеки України спільно із Генеральною прокуратурою України затримали у Києві на «гарячому» під час одержання хабара головного державного інспектора відділу нагляду за об’єктами підвищеної небезпеки та Євро 2012.

Посадовець департаменту пожежної безпеки Державної інспекції техногенної безпеки України, полковник служби цивільного захисту населення, вимагав та одержав від комерційного директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю 350 тисяч гривень за погодження актів прийняття будівельно-монтажних робіт, виконаних на НСК «Олімпійський». Гроші хабарник отримав у своєму службовому кабінеті, де і був одразу затриманий співробітниками СБУ.

Матеріали СБУ про вимагання та одержання затриманим хабара в порядку ст. 97 КПК України передані до Генеральної прокуратури України для порушення кримінальної справи за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара).

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар