Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Позачерговий з’їзд адвокатів у Одеській області скасував всі рішення київського з’їзду конкурентів

0 76

Всього на з’їзд і голосували 147 делегатів з 15 областей України. Всі рішення були прийняті практично одноголосно.

Крім того, делегати прийняли звернення до Верховної Ради з проханням створити спеціальну слідчу комісію у зв’язку з протистоянням між організаціями самоврядування адвокатів.

З’їзд звернувся до Генеральної прокуратури з проханням розслідувати дії члена Вищої ради юстиції (ВРЮ) Лідії Ізовітової, що мають, на думку делегатів, корупційний характер у питаннях роботи з’їздів адвокатів.

З’їзд також відкликав рішенні про висунення в ВРЮ Ізовітової та Ігоря Темкіжева і скасував рішення київського з’їзду, яким з ВРЮ був відкликаний Володимир Висоцький.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва заборонив Раді адвокатів України, оргкомітету з підготовки позачергового з’їзду адвокатів України, його голові та членам, а також іншим особам проводити 9 лютого в Одесі з’їзд адвокатів.

Відповідну постанову № 826/1459/13-а Окружний адмінсуд прийняв 6 лютого в рамках забезпечення адміністративного позову Олександра Лук’яненка, поданого на день раніше.

Окрім цього, суд постановив скликати конференцію адвокатів Києва, на порядок денний якої винести питання про обрання делегатів на позачерговий з’їзд адвокатів України, визначити дату проведення конференції адвокатів Києва та повідомити адвокатів, робочим місцем яких, згідно з даними з Єдиного реєстру адвокатів України, є місто Київ, про день, час і місце проведення конференцій адвокатів Києва, способом, передбаченим рішенням Ради адвокатів України від 11 грудня 2012 року.

Конфліктну ситуацію, що склалася в адвокатурі у зв’язку з проведенням в листопаді 2012 року двох альтернативних з’їздів зі створення асоціацій адвокатів, передбачалося обговорити на позачерговому з’їзді адвокатів в Одесі 9 лютого.

Спочатку Рада адвокатів України планувала провести такий з’їзд 2 лютого, проте потім перенесла його на тиждень.

За підсумками двох альтернативних з’їздів 17 листопада минулого року в Україні з’явилися дві Національні асоціації адвокатів (НАА) і дві Вищі кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури (ВКДКА).

На з’їзді в готелі Русь в Києві главою НАА і главою Ради адвокатів України була обрана заступник глави Вищої ради юстиції (ВРЮ) Лідія Ізовітова, а ВКДКА очолив президент Асоціації правників Валентин Загарія. З’їзд також підтримав пропозицію про відкликання з посади представника адвокатури у ВРЮ глави Вищої кваліфікаційної комісії адвокатів (ВККА) Володимира Висоцького, замість нього обравши главу Вищого адміністративного суду Ігоря Темкіжева.

Делегати, які підтримали Висоцького, в той же день провели свій установчий з’їзд у кінотеатрі Кінопанорама в Києві, на якому главою НАА і Ради адвокатів був обраний сам Висоцький, а ВКДКА очолив Михайло Ісаков.

Після цього Висоцький оскаржив в Окружному адміністративному суді Києва легітимність з’їзду в готелі Русь, оскільки, за його словами, всі установчі документи для реєстрації знаходилися і знаходяться в розпорядженні очолюваної ним ВККА, проте 20 грудня суд залишив його позов без розгляду.

Джерело:

http://news.bigmir.net

Залиште коментар