Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Позачергове засідання Ради адвокатів України 20 травня 2016 року

0 16

Національна асоціація адвокатів України оголошує про проведення 20 травня 2016 року в місті Києві позачергового засідання Ради адвокатів України.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова скликає позачергове засідання Ради адвокатів України для обговорення та прийняття рішення щодо ситуації, яка склалася довкола процесу розробки та обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, та неврахування офіційно поданих пропозицій НААУ у цьому процесі.

Занепокоєння викликає номінальний характер участі представників адвокатури в розробці положень проекту. Дискусія про зміст документу перетворилася на формальність, адже ігноруються критичні зауваження та несприйняття професійною спільнотою багатьох новел законопроекту.

Законопроект після декількох раундів експертних обговорень, які проводяться ВГО “Асоціація правників України” спільно з робочою групою Ради з питань судово реформи, ризикує перетворитися на іструмент руйнування незалежного інституту адвокатури та стабільної ефективної системи адвокатського самоврядування.

Під час засідання детально будуть обговорені ключові розділи законопроекту:: “Професійні права адвоката”, “Гарантії адвокатської діяльності”, “Адвокатське самоврядування”, “Доступ до професії”, “Дисциплінарна відповідальність” та “Фінансування”.

Також на позачерговому засіданні 20 травня буде заслуханий проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії з перевірки діяльності органів адвокатського самоврядування міста Києва на предмет дотримання ними у своїй діяльності приписів Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень вищих органів адвокатського самоврядування.

Нагадаємо, що РАУ 23 квітня створила комісію з перевірки діяльності органів адвокатського самоврядування міста Києва, зокрема, роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії м. Києва (зареєстрована як ГО Київська міська КДКА) через відсутність у неї належного статусу юридичної особи органу адвокатського самоврядування

Початок реєстрації учасників – о 09:00. Початок роботи засідання – о 10:00.

Місце проведення: конференц-зал готелю «Президент», за адресою: м. Київ,

вул. Госпітальна, 12.

Акредитація журналістів відбуватиметься за телелефоном: (044) 392-73-71.

Джерело:

НААУ

Залиште коментар