Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повторний розгляд резонансної ДТП

22

Верховний суд України 19 січня направив на повторний розгляд справу про наїзд сина депутата Сімферопольської міської ради Віталія Файнгольда на мотоциклістку Ганну Мішуткіну зі смертельним результатом у Сімферополі в 2008 році. Таким чином, Верховний Суд задовольнив касаційне подання кримської прокуратури

“Суд скасував у зв’язку з м’якістю вирок Залізничного районного суду Сімферополя відносно винуватця дорожньо-транспортної пригоди й залишив вирок у чинності ухвали Апеляційного суду Криму”, – повідомляють «Українські новини».

Справу знову буде розглядати Залізничний райсуд Сімферополя.

Зіткнення автомобіля Bentley і мотоцикла Suzuki сталося 16 вересня 2008 року близько 3:00 ночі в районі залізничного вокзалу Сімферополя. За інформацією міліції, автомобіль Файнгольда рухався зі швидкістю 171 км/год.

У листопаді 2009 року Залізничний райсуд Сімферополя визнав Файнгольда винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху та засудив до покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, від якого він був звільнений з випробуванням. Як додаткове покарання засуджений позбавлений права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Теги:

Файнгольд, ДПТ
Комментарии