Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повторний розгляд резонансної ДТП

0 23

Верховний суд України 19 січня направив на повторний розгляд справу про наїзд сина депутата Сімферопольської міської ради Віталія Файнгольда на мотоциклістку Ганну Мішуткіну зі смертельним результатом у Сімферополі в 2008 році. Таким чином, Верховний Суд задовольнив касаційне подання кримської прокуратури

“Суд скасував у зв’язку з м’якістю вирок Залізничного районного суду Сімферополя відносно винуватця дорожньо-транспортної пригоди й залишив вирок у чинності ухвали Апеляційного суду Криму”, – повідомляють «Українські новини».

Справу знову буде розглядати Залізничний райсуд Сімферополя.

Зіткнення автомобіля Bentley і мотоцикла Suzuki сталося 16 вересня 2008 року близько 3:00 ночі в районі залізничного вокзалу Сімферополя. За інформацією міліції, автомобіль Файнгольда рухався зі швидкістю 171 км/год.

У листопаді 2009 року Залізничний райсуд Сімферополя визнав Файнгольда винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху та засудив до покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, від якого він був звільнений з випробуванням. Як додаткове покарання засуджений позбавлений права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Теги:

Файнгольд, ДПТ

Залиште коментар