Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повторне затримання кримінального авторитета

0 24

Співробітники Запорізького обласного Управління карного розшуку затримали громадянина Грузії Гочу Кевлішвілі, кримінального авторитета, злодія в законі на прізвисько “Гоча Руставський”. Кевлішвілі нелегально перебував на території нашої країни і намагався впливати на криміногенні процеси на південному сході України.

Як розповів заступник начальника УКР ГУМВС у Запорізькій області Сергій Прудченко, Гочу Кевлішвілі затримали в квартирі однієї з багатоповерхівок обласного центру, де він, із дотриманням особливих заходів обережності і конспірації, переховувався від правоохоронних органів. Незважаючи на те, що кримінальний авторитет перебував під охороною, операцію з його затримання вдалося здійснити без застосування зброї.

За словами правоохоронця, тепер Гоча Кевлішвілі перебуває в статусі затриманого.

Вирішується питання про його примусову депортацію з території України.

До речі, це затримання “Гочі Руставського” на території Запорізької області – друге за останні два роки.

10 квітня 2010 року Гоча Кевлішвілі був затриманий співробітниками ГУБОЗ МВС спільно зі співробітниками УБОЗ Запорізького главку міліції так само на території Запорізького регіону. Після затримання судом було винесено рішення, згідно з яким Кевлішвілі було заборонено перебування на території України терміном на 5 років.

Залиште коментар