Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повноваження ВСУ обіцяють розширити

0 20

У Верховній Раді готується законопроект, спрямований на змінення повноважень Верховного Суду України. За інформацією прес-служби парламенту, про це заявив голова Комітету з питань верховенства права та правосуддя ВРУ Сергій Ківалов.

Як зазначив С. Ківалов під час зустрічі з президентом Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Жаном-Клодом Міньйоном, у квітні профільний комітет ВРУ проведе слухання, на яких обговорюватимуться роль і місце Верховного Суду в системі українського правосуддя.

У свою чергу Ж-К. Міньйон підкреслив, що в ПАРЄ розуміють копіткий процес побудови демократичної держави і що повне виконання зобов’язань України перед Радою Європи потребуватиме певного часу.

Водночас С. Ківалов підкреслив, що Україною послідовно реалізуються рекомендації органів Ради Європи стосовно законодавства про судоустрій і статус суддів. Також, за його словами, в Комітеті ведеться робота над вдосконаленням законодавчої бази кримінального, цивільного, господарського процесів, адміністративного судочинства, законодавчим врегулюванням процедур альтернативних методів вирішення суперечок.

Під час зустрічі сторони відзначили й необхідність внесення змін до Конституції України для вдосконалення судової системи.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар