Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повноваження Рахункової палати хочуть розширити

0 16

Верховна Рада внесла до порядку денного проект закону про зміни до статтi 98 Конституцiї України стосовно повноважень Рахункової палати, й направила документ до Конституцiйного суду.

За таке рiшення проголосував 351 депутат iз 408 зареєстрованих у залi засiдань.

Як заявила радник президента України – керiвник Головного управлiння з питань конституцiйно-правової модернiзацiї Адмiнiстрацiї президента України Марина Ставнiйчук, у цьому законопроектi йдеться «про розширення повноважень парламентського контролю за виконанням державного бюджету».

Проект пропонує здiйснювати Верховнiй Радi контроль за надходженням коштiв до державного бюджету та їх використання за допомогою Рахункової палати. У чинному законодавствi Рахункова палата здiйснює тiльки контроль за використанням коштiв бюджету.

За словами Ставнiйчук, внесення таких змiн до Конституцiї дасть змогу забезпечити «реальний державний контроль за надходженнями до бюджету та видатками бюджету».

Теги:

Державний бюджет, Рахункова палата, Верховна Рада

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар