Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повноваження Президента України розширили без внесення змін до Конституції

0 25

Коаліція змогла розширити повноваження президента Віктора Януковича не вносячи змін до Конституції України. Нових інструментів впливу президент набув з прийняттям Закону України “Про засади внутрішньої і зовнішньої політики”, який надає розширене визначення поняття національної безпеки, повідомляє «Коммерсантъ-Украина».

Перехідні положення даного нормативного акту вносять доповнення до Закону «Про основи національної безпеки», уточнюючи визначення поняття «національна безпека».

Тепер Президент, за допомогою Ради національної безпеки та оборони (РНБО) має право попереджувати та нейтралізовувати реальні і потенційно небезпечні загрози національним інтересам зокрема «в сфері культурного розвитку населення, забезпечення свободи слова та інформаційної безпеки», або «монетарної та валютної політики» тощо.

Автори законопроекту впевнені, що розширення повноважень (яке в адміністрації президента вже назвали «спецоперацією») не суперечить Конституції України.

Теги:

Новини права, Рада національної безпеки та оборони України, РНБО, повноваження Президента України, поняття, національна безпека, національні інтереси, Віктор Янукович
Новости права, Совет национальной безопасности и обороны Украины, СНБО, полномочия Президента Украины, совет нацбезопасности, свобода слова

Залиште коментар