Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повна інформація про землю буде на сайті

0 22

Держземагентство України оголосило конкурс щодо створення та введення в експлуатацію веб-порталу, який охоплюватиме всі аспекти земельних відносин в Україні. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Роботи щодо створення нового інформаційного порталу планується провести у рамках проекту “Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру”, який фінансується за кошти Світового банку. Свого часу Уряд України отримав позику від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку (МБРР) для реалізації цього проекту. Частину запозичень планується спрямувати на розробку новітнього веб-порталу.

Саме з цього інформаційного порталу уже з 1 січня 2013 року громадяни України зможуть отримати вичерпну інформацію про земельні ділянки. Зокрема, як і передбачено Законом України “Про Державний земельний кадастр” на веб-порталі оприлюднюватимуться відомості про межі адміністративно-територіальних одиниць, кадастрові номери земельних ділянок, межі земельних ділянок, їх цільове призначення. Крім того, тут буде розміщено інформацію про розподіл земель між власниками і користувачами (форма власності, вид речового права) та обмеження у використанні земельних ділянок, зведені дані кількісного та якісного обліку земель. У відкритому доступі  будуть дані про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, земельні угіддя, частини земельної ділянки, на які поширюється дія сервітуту, договору суборенди земельної ділянки. За потреби користувачі зможуть віднайти координати поворотних точок меж об’єктів кадастру, довідатись про бонітування ґрунтів.

Залишилось дочекатися повної інформації про найбільше природне багатство українського народу…

Теги:

земельне право, земля

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар