Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Повернути евакуйоване авто з цифровими документами: скористайтеся шерингом водійського і техпаспорта через Дію в застосунку Київ Цифровий

0 40

Щоб забрати авто зі штрафмайданчика після його евакуації, у застосунку Київ Цифровий у кілька кліків поділіться цифровими копіями техпаспорта та посвідчення водія через Дію. Так, інспектор зможе швидше перевірити документи, а ви – забрати авто.

Раніше у таких випадках водіям доводилося фотографувати документи та завантажувати їх у Київ Цифровий. Після сплати штрафу фото техпаспорта та посвідчення водія надходили на перевірку інспектору. Далі водії очікували, доки він перевірить документи та затвердить заяву на повернення автівки. І лише після цього могли забрати свій автомобіль.

Відтепер завдяки інтеграції із застосунком Дія цей процес стане швидшим. Водії можуть скористатися шерингом документів через Дію та одразу отримати QR-код, щоб забрати авто зі штрафмайданчика. Це зекономить час й інспекторам. Адже вони зможуть миттєво затверджувати заяви на повернення автомобіля після завантаження документів.

Щоб скористатися шерингом документів через Дію у застосунку Київ Цифровий і забрати евакуйоване авто, потрібно:

  • відкрити push-сповіщення про те, що ваше авто евакуювали (якщо ви вказали номер авто у своєму профілі в застосунку Київ Цифровий. В іншому разі потрібно натиснути на кнопку «К» внизу головного екрана, обрати сервіс «Евакуація», «Перевірити автомобіль» та ввести номер авто)
  • натиснути «Отримати автомобіль»
  • пошерити водійські документи через Дію – свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія
  • вказати дату, коли заберете авто
  • сплатити штраф і вартість евакуації та зберігання авто
  • отримати QR-код для повернення авто

І це все. Їдете на штрафмайданчик, показуєте QR-код поліцейському — він його сканує, щоб переконатись, що ви оплатили штраф. Можете забирати свій автомобіль. І не забувайте паркуватися в дозволених місцях.

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар