Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Поцілунок Іуди»: розпочато дорозслідування

0 18

Справу про викрадення картини Мікеланджело Караваджо з одеського музею відправили на новий судовий розгляд для додаткового розслідування, передає прес-служба прокуратури Києва.

Таке рішення ухвалив Апеляційний суд міста Києва, скасувавши рішення Подільського райсуду та задовольнивши позов київської прокуратури.

Тепер на п’ятьох членів організованого злочинного угруповання, які викрали картину Караваджо «Взяття Христа під варту чи Поцілунок Іуди» з Одеського музею Західного та Східного мистецтва у липні 2008 році, чекає повторний судовий розгляд.

Нагадаємо, картину Мікеланджело Мерізі да Караваджо викрали в одеському музеї та вивезли контрабандою за межі України, однак у червні 2010 року викрадачів затримали в одному з аеропортів Німеччини. За місяць Німеччина повернула картину Україні.

Під час слідства в Україні було встановлено причетність крадіїв до низки крадіжок на території Києва, Київської області та Одеси протягом 2008-2010 років на суму майже 2,3 млн грн.

П’ятеро членів ОЗГ звинувачуються за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України (КК) «крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах групою осіб», ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 201 КК «контрабанда, вчинена організованою злочинною групою».

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар